Skip to main content
Til toppen
Nyheter fra premium merker
Betal med Klarna eller Vipps
Rask levering med Bring - Gratis frakt fra 2000kr
Åpent kjøp i 30dager

Waldhausen AWA Ørehette Florenz

Produktnummer: 5017-master
Fra: inkl. mva.
Farge
Størrelse

AWA Ørehette Florenz – stil og beskyttelse i ett! Elegant ørehette med delikat blondemønster som gir hesten et sofistikert uttrykk. Beskytter mot insekter og gir optimal komfort under ridning. Perfekt for både trening og konkurranse!

Ørehette Florenz fra AWA kombinerer funksjonalitet og eleganse for å gi hesten din optimal beskyttelse mot insekter under ridning. Denne ørehetten er designet med et delikat blondemønster som gir et sofistikert og stilig uttrykk.

Egenskaper:

Effektiv beskyttelse: Dekker hestens ører for å beskytte mot fluer og andre insekter, noe som bidrar til økt komfort og konsentrasjon under ridning.

Elegant design: Det intrikate blondemønsteret tilfører et luksuriøst preg, perfekt for ryttere som ønsker både funksjonalitet og estetikk.

Komfortabel passform: Laget av mykt og pustende materiale som sikrer en behagelig opplevelse for hesten uten å forårsake irritasjon.

Allsidig bruk: Passer både til trening og konkurranser, og kan enkelt kombineres med annet utstyr for et helhetlig utseende.

Ørehette Florenz fra AWA er det ideelle valget for ryttere som ønsker å kombinere stil og funksjonalitet, og sørger for at hesten ser flott ut samtidig som den er beskyttet mot forstyrrende insekter.

Lenker
Min side